ממליצים

ל' בת 28 מנתניה:

"לפני הפגישה הראשונה הייתי אנטי ובדיכאון, לא חשבתי שמשהו יעזור לי או שאי פעם אצא מהמצב שהייתי בו... תוך כמה מפגשים בודדים הרגשתי שחזרתי לחיים והתחלתי לפרוח חזרה ולקבל ביטחון ואהבה עצמית! וכל זה בזכותך כמה שאת מדהימה! יכולה להגיד בלב שלם שהיום אני אוהבת את עצמי וחזר לי הביטחון והכי חשוב אני מאמינה בעצמי ושוב כל זה בזכותך, את כמו מלאך עם נר בחלל חשוך! עזרת לי להחזיר את עצמי ואני מודה לך על כל דקה שהקדשת לי גם מעבר לפגישות. את אנושית, אכפתית ואלופה! ושוב המון תודה לא הייתי עושה זאת בלעדייך!"

נ' בת 31 מנתניה:

"אני רוצה לספר שעברתי דרך מטורפת עם ילנה המקסימה ששינתה את הגישה שלי כלפי עצמי וכלפי העולם. שינתה את ההתייחסות שלי לדברים או למצבים... נתנה לי להסתכל על העולם מהצד החיובי. דרך שנתנה לי אפשרות לאהוב את עצמי מחדש והרימה לי את הבטחון בתקופה לא קלה שעברתי. דרך שפתחה לי חלון להזדמנויות חדשות ופתאום הבנתי מה אני באמת רוצה לעשות ולהיות. הדרך הזאת נקראת NLP. ואני רוצה להודות מכל הלב לילנה שעזרה לי כל כך. אני זוכרת שאחרי המפגש הראשון שלי איתה (שיצאתי ממנו עם דמעות של אושר), קמתי בבוקר והרגשתי כמה אני אוהבת את עצמי ושאני יכולה לעשות הכל ולהשיג הכל! קשה לי לתאר במילים את מה שהרגשתי במפגש הראשון שלי איתה... אני ממליצה בחום על ילנה, היא עובדת במקצועיות, קשובה לך, ומכניסה בך בטחון. תודה רבה על הכל!"

י' בת 50 מושב בשרון

"הגעתי לטיפול אצל ילנה כדי להתמודד עם קשיים ורגשות מורכבים.

לילנה גישה מקצועית מאוד, אמפטית, נעימה ומכבדת.

ניכר כי היא מאוד קשובה, מבינה ומתעניינת. וכמו כן מסורה מאוד ובעלת ידע ומקצועיות רבה מאוד.

אני מרגישה בטיפולה כי אני בידיים טובות ומקצועיות, בעזרתה ובעזרת תהליכים שהנחתה הצלחתי ליצור שינוי וצמיחה.

הטיפול אצל ילנה גורם לי לחוש תקווה ומסוגלות ומאפשר לי כלים להתמודדות.

ילנה מטפלת בקליניקה נגישה ונעימה בשרון. מאמינה מאוד ביכולת של ילנה לעזור לאנשים באתגרי החיים."

ר' בת 33 אבן יהודה

התחלתי את המפגש הראשון בעיצומה של תקופת הקורונה והחיבור עם ילנה היה דיי מהיר.

הייתה זרימה טובה במהלך הטיפול והרגשתי שאני יכולה לשתף ולפתוח דברים בטבעיות. בעיקר הורגש שיש לה רצון אמיתי לעזור ולפתור ביחד איתי קונפליקטים פנימיים.

 

אני אישית הצלחתי להגיע לתובנות רבות- קודם כל חיבור מעמיק עם עצמי, אני יותר מפוקסת, יותר משוחררת, יודעת מה אני רוצה ומה המטרות שלי. הצלחתי להבין מה שורש הבעיה לכל מיני רגשות שליליים שהיו לי וגיליתי עד כמה אני מושפעת מאירועי העבר. בעזרת הטיפול קיבלתי כלים כיצד להתמודד עם זה ואיך לנטרל רגשות שליליים.

 

תודה רבה ילנה ואולי אחזור יום אחד לסשן נוסף :)

ליצירת קשר בקליק לחצו על האייקון המתאים

כתובת: ההדרים 25 ב', כפר נטר

נייד: 054-4942349

yelenanlp@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram