השינוי מתחיל מבפנים- סדרת הדגל

"השינוי לא רק אפשרי- הוא בלתי נמנע"

הסדרה מתאימה למגוון רחב של מטרות כמו לשחרר חרדות והתקפי חרדה, חיזוק הביטחון והערך העצמי, שחרור אירועי עבר שעדיין לא פתורים ומפעילים רגשית ועוד. 

הסדרה בנויה מ-10 מפגשים אישיים ומותאמת לכל אדם בצורה אינדיבידואלית, ומורכבת מ-4 שלבים.

שלב 1

השיטה מתמקדת במטרה ולא בבעיה, לכן במפגש הראשון נגדיר ונעצב את המטרה שלך בצורה נכונה, דבר המאפשר לך להבין מה באמת את רוצה ולראות בבירור את החזון שלך. תוך כדי אני אוספת מידע באמצעות תשאול מיוחד שמטרתו לגלות מה היא סיבת השורש לכך שלא השגת את המטרה עד עכשיו, שבדרך כלל טמונה עמוק בתת המודע ושם גם נמצא הפתרון.

שלב 2

לאחר שאספתי את המידע הנחוץ אני בונה תכנית עבודה המותאמת אישית אלייך. חשוב לדעת שאנחנו לא ניכנס למקומות כואבים, ואין צורך לשתף את התוכן של האירועים הקשים רגשית עבורך, להפך- אנחנו נבצע ניתוק רגשי ממשקעי עבר כואבים, אירועים כואבים, רגשות שליליים, בהקשר של התקפי חרדה ואירועים בחיים שקדמו להם. 

שלב 3

נבדוק את ההשפעה של  הניתוק הרגשי על השגרה שלך, מה השינוי התחושה, בצורת החשיבה,  בנוסף ננטרל את הטריגרים הגורמים לחשש עתידי.  במקרה של התקפי חרדה נלמדת טכניקה מיוחדת שניתן ללמדה רק בקליניקה, המנטרלת את הפחד העתידי ואת המחשבות לגבי  התקף עתידי.

שלב 4

מעבר לתהליכים מעצימים, עבודה על אמונות שלך לגבי עצמך וערכים החשובים לך, שיאפשרו לך להרגיש יותר בטחון עצמי ובטחון בעולם, חיבור לעצמי. לפני סיום שוב נבדוק לגבי השינויים שקורים בחיים שלך ומה עוד נותר לחזק/ לשפר. מילות סיכום, פרידה והתרגשות רבה לצאת למציאות חדשה שבראת לעצמך.