בוסט מוטיבציה-סדרת אונליין

You got this!

סדרה בת 3 מפגשים אישיים בזום, מתאימה לעבודה על נושא מאוד ספציפי וממוקד, כאשר רוצים לקבל כלים פרקטיים ומהירים הנותנים את התשוקה והרצון לצאת לדרך, תוך התייחסות למחסומים המפריעים לאדם ונטרולם. תהליך זה מעולה לאנשי ונשות עסקים וקריירה, סטודנטים וסטודנטיות, פרויקטים חדשים וכל מי שרוצה לעזור לעצמו לקבל כלים משמעותיים לחיים ולהצליח תוך זמן יחסית קצר.

מבנה התהליך

מפגש 1

מוקדש לעיצוב המטרה שלך בצורה נכונה, תוך כדי מיקוד בכל הדברים החשובים הנוגעים במטרתך.  בשלב זה הרבה פעמים מתגלה המטרה הפנימית ה"אמיתית" שאותה האדם רוצה, החבויה מאחורי המטרה החיצונית שאנו מציבים. בנוסף מתבצע תשאול מיוחד המציף את הסיבות מדוע המטרה לא הושגה עד עכשיו. התשאול הוא מאוד מעניין עבורך גם כי אלו שאלות שמעולם לא נשאלת.

מפגש 2

בעקבות המידע שנאסף במפגש הראשון מתחילים לעבוד לפי תכנית עבודה שאני בונה במיוחד עבורך. ביצוע טכניקות מעולמות ה-NLP בהתאם לתכנית העבודה. בדרך כלל קודם נתחיל בלשחרר מחסומים ותחושות שהפריעו עד כה.

מפגש 3

עבודה על אמונות וערכים וחיבור  למשאבים והעוצמות שיש בך, תהליך שגורם להמון מוטיבציה ורצון לנוע לכיוון המטרה ובכללי גורם לתחושה חיובית ואופטימית. 
וכאן בעצם מסתיים התהליך עם המלצות שלי להמשך עבודה עצמית לפי הצורך.